خانه / گوناگون / مردی به خاطر دزدیدن کنترل از راه دور یک تلویزیون به ۲۲ سال زندان محکوم شد!

مردی به خاطر دزدیدن کنترل از راه دور یک تلویزیون به ۲۲ سال زندان محکوم شد!

اریک بارمول مرد ۳۵ ساله به تازگی محکوم به گذراندن ۲۲ سال حبس شده و این حکم بعد از دزدیدن یک ریموت کنترل همه‌کاره از لابی یک آپارتمان در ایلینوی آمریکا به او ابلاغ شده است.

به گزارش Chicago Tribune بارمول گذشته‌ای مملو از سرقت‌های کوچک و بزرگ دارد و مشخصات اریک علاقه‌ی خاصی به دزدیدن تلویزیون و ریموت کنترل داشته است.

به هر حال دلیل اصلی او برای دزدیدن این محصولات مشخص نیست اما آخرین باری که او دست به سرقت یک ریموت زد دقیقا ماه آگوست ۲۰۱۵ بوده و پس ازینکه او دستگیر شده انگار مقامات قضایی با دیدی تازه پرونده او را قضاوت کرده‌اند. هفته پیش حکم ۲۲ سال او ابلاغ شد و حتی ممکن بوده بدتر از این نیز باشد. پرونده او در دسته بندی Class X قرار می‌گیرد و ممکن بوده اریک شاهد ابلاغ ۳۰ سال حبس باشد.

دفتر قضایی در این باره توضیحی نداشت اما دادستان ایالتی رابرت برلین در بیانیه‌ای گفت: «چیزی که این بار دزدیده شده لزوما مدنظر نیست. آقای بارمول بارها و بارها قانون را به سخره گرفته و هر چیزی که را که خواسته دزدیده و این امری است که چندین بار متوالی رخ داده است. او به عواقب این کار فکر نکرده و حال زمانی است که متوجه شود عواقب سنگینی منتظر اوست.»

آقای بارمول بدشانس در آخرین سرقت خود یک دستکش در صحنه جرم جا گذاشته بود. پلیس با یافت این دستکش DNA آن را وارد دیتابیس جرائم کرده بود و آن را با چندین مورد جرم سرقت دیگر تطبیق داده بود. مشخصا پنج مورد دزدی ریموت در پنج لابی آپارتمان دیگر نیز گزارش شده بوده است! به نظر می‌رسد یکی از بندهای اضافه بر حبس ۲۲ ساله او دوری از ریموت و تلویزیون باشد.

منبع:فارنت

درباره ادمین

پیشنهاد میکنیم

62ece507-993b-4e98-a8db-763c87eaf22e

شیائومی دسته سلفی جدیدی با ریموت کنترل بلوتوث جداشونده معرفی کرد

شیائومی یک دسته‌ی مخصوص سلفی به نام می سلفی استیک (Mi Selfie Stick) معرفی کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دو =